• Detail firmy

ROCKTECHNIK, s.r.o.

Základní popis

Nabídka komplexního zásobování staveb. Prodej vrtného nářadí pro ražbu tunelů, vrtání studní a pro povrchové dobývání surovin.

Adresa

Strojírenská 260/14
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27244474

Výrobky, činnosti

Nabídka komplexního zásobování staveb.

Nabídka komplexního zásobování staveb. Prodej vrtného nářadí pro ražbu tunelů, vrtání studní a pro povrchové dobývání surovin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 651 228
E-mail: rocktechnik@rocktechnik.cz
WWW: www.rocktechnik.cz/index2.html

Kontaktní osoba

Martin Křupala - Majitel

Mobil: 608 823 451

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.