• Detail firmy

Röchling Machined Plastics, s.r.o.

Základní popis

Röchling-e.p. je česká dceřinná společnost jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců plastových polotovarů, společnosti Röchling Engineering Plastics KG.Nabídka obrábění plastů na CNC obráběcích centrech.

Adresa

Průmyslová 451
391 11 Planá nad Lužnicí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26439441

Výrobky, činnosti

Polotovary z plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 200 271
Fax: +420 381 200 283
E-mail: info@roechling-plastics.cz
WWW: www.roechling-plastics.cz

Kontaktní osoba

Jiří Málek - Jednatel

Mobil: +420 602 617 591

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL - výrobní družstvo knoflíkářů

Výroba a prodej knoflíků, spon, koncovek, brzdiček a dalších oděvních doplňků a zpracování plastických hmot technologií vstřikování. Výroba plaket s motivy dle zadání zákazníka pro různé společenské, kulturní a sportovní akce.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.