• Detail firmy

Robin Janovják

Základní popis

Vyrábíme dýhovaný nábytek, kancelářský i bytový, vestavěné skříně, kuchyňské linky. Vybavení interiérů, prodejen a restaurací, pergoly, altány.

Adresa

Vídeňská 424
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40578879
  • Služby

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 538 075
E-mail: janovjak@truhlarstvijanovjak.cz
WWW: www.truhlarstvijanovjak.cz

Kontaktní osoba

Robin Janovják - Majitel

Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

Zbyněk Vajgrt - truhlářství

Zaměřujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, pokojové stěny, ale i zahradní domky a pergoly. Provádíme rovněž montáž nábytku. Vše na míru, dle individuálních požadavků zákazníka. Součástí poskytovaných služeb je také restaurování nábytku a repliky. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy. Neváhejte nás navštívit!

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.