• Detail firmy

ROBESTA s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavby, rekonstrukce a veškeré stavebně řemeslné práce - zateplení, fasády, hydroizolace, střechy, elektroinstalace, zámečnictví, klempířství, zednictví, sádrokartony, kamenictví, interiéry. Zajišťujeme projekty, dotace a úvěry.

Adresa

Vráto 28
370 01 Vráto

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28082061

Výrobky, činnosti

Fasády

Kontaktní údaje

E-mail: info@robesta.cz
WWW: www.robesta.cz

Kontaktní osoba

Robert Rod - Majitel

Mobil: 725 719 314
Další firmy v oboru

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

Svařování - Zámečnictví - Maroušek

Zaměřujeme se na zámečnické práce a výrobu. Vyrábíme kovové konstrukce, posuvné a křídlové brány, ploty, vozíky za osobní vozy i zemědělské stroje. Zajišťujeme svařování hliníku a nerezu a povrchové úpravy kovů. Pokrýváme zejména oblasti Písek, Strakonice, Jihočeský kraj.