• Detail firmy

Robert Zeman

Základní popis

Firma s dlouholetou tradicí v oboru autosklo založena v roce 1921. Nabízíme autoskla na stavební stroje, osobní a nákladní vozidla, veterány. Řezání bezpečnostních skel, lepených a parabolických zrcátek na míru včetně montáže. Atypické práce.

Adresa

Na Záhonech 14
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13827111
DIČ:  CZ6411040636

Výrobky, činnosti

Příslušenství pro auto-moto

Firma s dlouholetou tradicí v oboru autosklo založena v roce 1921. Nabízíme autoskla na stavební stroje, osobní a nákladní vozidla, veterány. Řezání b

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 323 611

Kontaktní osoba

Robert Zeman - Majitel

Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.