• Detail firmy

Robert Vlach

Základní popis

Interier 17S svým klientům již více jak 20 let poskytuje profesionální a kvalitní služby v oblasti zakázkové výroby nábytku. Specializujeme se na kompletní řešení atypických interiérů a výrobu funkčního, designového nábytku určeného do interiérů.

Adresa

Dětská 4608
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43428461

Výrobky, činnosti

Nábytek

Zakázková výroba nábytku.

Kontaktní údaje

E-mail: info@interier17s.cz
WWW: www.interier17s.cz

Kontaktní osoba

Robert Vlach - Majitel

Mobil: +420 603 824 974
E-mail: info@interier17s.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.