• Detail firmy

Robert Veselý

Základní popis

ABC KONSTRUKCE je firma, která provádí stavební práce suchou cestou. Dodáváme řadu kompletních řešení od renomovaných výrobců pro suché stavby.

Adresa

U Cihelny 376/30
503 11 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73660507
DIČ:  CZ7812283039

Výrobky, činnosti

Konstrukce

Děláme vnitřní interiery suchou cestou. Kompletní systém renomovaných výrobců_ KNAUF RIGIPS AMF FERMACELL ECOPHON CEMBONIT AQUAPANEL CETRIS KNAUF INSULATION ORSIL URSA AGC JAP DOLLE SAPELI JAF MAPEI DULUX THERMOFIX MODERLINE.

Kontaktní osoba

Robert Veselý - Majitel

Mobil: +420 774 122 878
E-mail: abc.konstrukce@email.cz
Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.