• Detail firmy

Robert Snášel

Základní popis

Nabídka ubytování v penzionu. K dispozici je 9 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi připojením. Možnost parkování

Adresa

Dolní žleb 941/35
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73875058

Výrobky, činnosti

Hotelové a restaurační služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 002 054
Mobil: +420 608 714 248
Mobil: +420 776 682 574
E-mail: klesnil.martin@seznam.cz
WWW: www.zlatymuflon.unas.cz

Kontaktní osoba

Martin Klesnil - Majitel

Robert Snášel - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

A-Z EKOLOGIE s.r.o.

Provádíme kompletní ekologické poradenství: externí ekolog, odpady, vodní hospodářství, ochrana ovzduší, bezpečnostní poradce ADR, chemické látky, bezpečnostní listy, REACH, integrované povolení a další.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.