• Detail firmy

Robert Škoda

Základní popis

Nabídka montáže sádrokartonů, realizace půdních vestaveb, rekonstrukce koupelen a eletktroinstalace.

Adresa

K Preciose 869
463 12 Liberec XXV - Vesec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63752212
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Nabídka montáže sádrokartonů, realizace půdních vestaveb, rekonstrukce koupelen a eletktroinstalace.

Kontaktní údaje

E-mail: interieryshade@volny.cz
WWW: www.interieryshade.cz

Kontaktní osoba

Robert Škoda - Majitel

Mobil: +420 603 514 953

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.