• Detail firmy

Robert Severa

Základní popis

Dřevěné palety: výroba, opravy, výkup a prodej palet, Brno a okolí. Prodáváme europalety, standartní palety, vyrobíme i palety atypických rozměrů.

Adresa

Otakara Ševčíka 2944/66
636 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02829312

Výrobky, činnosti

Výroba palet

Zajistíme výrobu nových palet přesně podle potřeb zákazníků, kusově i větší množství.

Kontaktní údaje

E-mail: drevpal@seznam.cz
WWW: www.drevpal.cz

Kontaktní osoba

Robert Severa - Majitel

Mobil: +420 608 011 410
E-mail: severa.robert@gmail.com
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.