• Detail firmy

Robert Sättler

Základní popis

Nabídka tréninků a seminářů zaměřené na komunikaci, prezentaci a práci s emoční inteligencí či tvůrčí představivostí.

Adresa

Nad Okrouhlíkem 2351/2
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71383280
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka tréninků a seminářů

zaměřené na komunikaci, prezentaci a práci s emoční inteligencí či tvůrčí představivostí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 168 188
E-mail: info@robertsattler.cz
WWW: www.robertsattler.cz

Kontaktní osoba

Robert Sättler - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TIGER TEAM CZ s.r.o.

Zabýváme se profesionální výukou bojových sportů pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme kurzy sebeobrany v Jiu – Jitsu a Kickboxu, včetně soukromých hodin. Naše služby zahrnují také cvičení s dětmi, dětské narozeninové oslavy s trenérem či firemní sportovní teambuilding akce. Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se, abychom Vám poskytli co největší pocit bezpečí a lásku k bojovým sportům.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

Jan Polter

Zajišťujeme výcvik řidičů skupiny B, AM, A1 a A2, dále pak školení řidičů referentských vozidel a rekondiční jízdy. Teoretická výuka probíhá v Praze 8 - Bohnicích, praktická část na cvičišti a jízdy po celé Praze. Výcvik si můžete domluvit i na víkend. Naše autoškola má velkou úspěšnost při závěrečných zkouškách. Připravíme i Vás k jejich perfektnímu zvládnutí. Neváhejte se na nás obrátit.