• Detail firmy

Robert Novák

Základní popis

Výroba a opravy laminátových dílů,výroba forem,modelů.pevnostní díly z carbonu a aramidu pro leteckou výrobu.Opravy laminátových nádrží postřikovačů pro zemědělskou výrobu.Opravy nástaveb přepravníků koní.Výroba tuning výrobků z pohledového uhlíku.

Adresa

Našiměřice 16
671 76 Našiměřice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87138069
DIČ:  cz7305073853

Výrobky, činnosti

Výroba a opravy laminátových dílů

Kontaktní údaje

E-mail: robe.1@email.cz
WWW: www.robe-composit.cz

Kontaktní osoba

Robert Novák - Jednatel

Telefon: 737 124 282
E-mail: robe.1@email.cz
Další firmy v oboru

Tryskání - pískování Vladimír Veselý

Provádíme povrchové úpravy kovů tryskáním. Zajišťujeme tryskání na firmě i mobilní tryskání přímo u zákazníka. Tryskání (pískování) se využívá především ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech. Disponujeme nejmodernější technologií, včetně mobilních jednotek, díky kterým můžeme provádět tryskání kdekoliv v terénu či ve Vaší firmě bez připojení elektrické energie.

AB KOMPONENTY, s. r. o.

Zabýváme se výrobou dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl. Provádíme dělení materiálu, CNC obrábění a ohýbání, zpracování plechu, laserové řezání, lisování, svařování, galvanické pokovení a práškové lakování.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.