• Detail firmy

Robert Michal

Základní popis

Nabízím elektroinstalace - silnoproud, slaboproud, EZS, EPS, STA, datové sítě, revize pro byty, bytové domy, školy, hotely, penziony a další.

Adresa

Sídliště Plešivec 386
381 01 Český Krumlov

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70531552

Výrobky, činnosti

Nabízím elektroinstalace - silnoproud, slaboproud,

Nabízím elektroinstalace - silnoproud, slaboproud, EZS, EPS, STA, datové sítě, revize pro byty, bytové domy, školy, hotely, penziony a další.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ezs-krumlov.cz

Kontaktní osoba

Robert Michal - Majitel

Mobil: 773 880 194
Další firmy v oboru

Milan Dvořák - Elektro a revize

Provádíme kompletní elektroinstalační práce. Naší specializací jsou montáže, opravy a revize elektrických zařízení do 1000 V. Zpracujeme projektovou dokumentaci, další technické a poradenské služby v oblasti elektrických instalací, odstraníme závady vyplývající z elektronických revizí. Obraťte se na nás, naši zkušení a kvalifikovaní pracovníci odvedou kvalitní práci, určitě budete spokojeni.

Martinec a syn - elektroinstalace

Zabezpečujeme komplexní služby související s elektroinstalací, např. revize elektrických zařízení, instalaci elektrických topných systémů, využití LED svítidel, rekonstrukce elektroinstalací a další práce.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.