• Detail firmy

Robert Malý

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti vzdělávání a rozvoje firem, jedná se o koučinkové a konzultační a vzdělávací programy.

Adresa

Mutná 30
378 81 Cizkrajov

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87763222
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vzdělávání, firemní rozvoj, konzultační činnost

Nabízíme služby v oblasti vzdělávání a rozvoje firem, jedná se o koučinkové a konzultační a vzdělávací programy, které Vám pomohou např: Při zvýšení prodeje, vedení lidí, osobního rozvoje, zlepšení komunikace a marketingu

Kontaktní údaje

E-mail: matrix@7x.cz
WWW: matrix.7x.cz

Kontaktní osoba

Robert Malý - Majitel

Mobil: +420 776 375 211
E-mail: matrix@7x.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

Autoškola Jan Votruba s.r.o.

Poskytujeme služby autoškoly. Zajišťujeme výuku a výcvik řidičů motorových vozidel. Nabízíme vstupní i pravidelná školení řidičů, profesionálů a referentů. Působíme v Českých Budějovicích a okolí.