• Detail firmy

Robert Malát

Základní popis

služby v oblasti stavebnictví, zejména realizaci malých i velkých projektů spojených s výstavbou a rekonstrukcí bytových či rodinných domů.

Adresa

Vyšenská 266
381 01 Nádražní Předměstí

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65027043

Výrobky, činnosti

služby v oblasti stavebnictví, výstavba rodin.domů

služby v oblasti stavebnictví, zejména realizaci malých i velkých projektů spojených s výstavbou a rekonstrukcí bytových či rodinných domů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@robert-malat.cz
WWW: www.robert-malat.cz

Kontaktní osoba

Robert Malát - Majitel

Mobil: +420 602 139 337
Další firmy v oboru

Zámečnictví Ošívka

Nabízíme kompletní zámečnické práce. Zabýváme se výrobou a montážemi plotů, vrat, zábradlí či balkonových přístřešků. Věnujeme se svařování, stavebnímu zámečnictví a provádíme také veškeré zámečnické opravy. Soustředíme se především na zákazníky z Jindřichova Hradce a přilehlého okolí.

J.K. STAVEBNÍ s.r.o.

Zajišťujeme stavební činnost na Třeboňsku a vlastníme prodejnu stavebních materiálů. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby budov.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.