• Detail firmy

Robert Lacný

Základní popis

Ostrava Havířov Karviná servis výškové práce nátěry čištění solární panely střechy fasády kácení stromů vysokotlaké čištění

Adresa

Výletní 128/8
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02329522

Výrobky, činnosti

Výškové práce,tryskání,povrchové úpravy

Kontaktní údaje

E-mail: robertlacny@vplservis.cz
WWW: www.vplservis.cz

Kontaktní osoba

Robert Lacný - Majitel

Mobil: +420 776 686 077

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.