• Detail firmy

Robert Kindl

Základní popis

Prodej a aplikace barev a laků. Prodej a pronájem stříkací techniky Storch Airless včetně příslušenství.

Adresa

Újezd 12/2
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46716220

Výrobky, činnosti

Prodej nátěrových hmot a laků

Kontaktní údaje

E-mail: kindl.cz@tiscali.cz
WWW: www.barvy-kindl.cz

Kontaktní osoba

Robert Kindl - Majitel

Mobil: +420 604 250 745
Další firmy v oboru

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.

Firma Produkcyjno-Handlowa ARGO Edward Ciechanowski

Historie naší firmy sahá až před třemi generacemi, kdy řemeslník Adam Ciechanowski založil společnost Argo. Na polském trhu jsme známý a uznávaný. Máme stálé zákazníky, kteří i přes stávající soutěží, zůstávají s našimi produkty. Dodáváme produkty do naší dopravy.