• Detail firmy

Robert Juříček

Základní popis

Zabýváme se prodejem a montáží dřevěných eurooken TWW. Prodáváme barvy, vnitřní dveře, parapety a žaluzie. Poskytujeme servis.

Adresa

Kouty 26
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63002361

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem a montáží dřevěných eurooken

Zabýváme se prodejem a montáží dřevěných eurooken TWW. Prodáváme barvy, vnitřní dveře, parapety a žaluzie. Poskytujeme servis.

Kontaktní osoba

Robert Juříček - Jednatel

Mobil: +420 603 267 473
Mobil: +420 604 702 004
E-mail: juricek@juricek-r.cz
WWW: www.juricek-r.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.