• Detail firmy

Robert Janák, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní zemní a výkopové práce, úpravy terénu, zpevněné plochy, opravy asfaltových komunikací. Dále kanalizační přípojky, drenáže, základové desky, oplocení. Používáme pásové rypadlo New Holland 3,2t, nakladač BOBCAT a kontejnerovou AVII.

Adresa

Nemanická 2717
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28084152

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Provádíme kompletní zemní a výkopové práce, úpravy terénu, zpevněné plochy, opravy asfaltových komunikací. Dále kanalizační přípojky, drenáže, ...

Kontaktní údaje

Mobil: 608 860 909
E-mail: rob.janak@seznam.cz

Kontaktní osoba

Robert Janák - Jednatel

Další firmy v oboru

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.

Zdeněk Kučera - zateplování fasád

Provádíme stavební a zednické práce po celé České republice. Zaměřujeme se zejména na zateplení fasád, nátěry fasád a šlechtěné omítky. Montujeme kvalitní sádrokartonové systémy. Jsme zapojeni do programu "Nová zelená úsporám". Více informací naleznete naleznete na našich webových stránkách.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.