• Detail firmy

Robert Honza

Základní popis

Provádíme stavební a dokončovací práce, rekonstrukce i opravy. Realizujeme stavby rodinných domů. Zaměřujeme se především na malé a střední stavby.

Adresa

Kamenná Lhota 15
257 01 Popovice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14962861

Výrobky, činnosti

Stavební a dokončovací práce..

Provádíme stavební a dokončovací práce, rekonstrukce i opravy. Realizujeme stavby rodinných domů. Zaměřujeme se především na malé a střední stavby.

Kontaktní údaje

E-mail: robert.honza@seznam.cz
WWW: www.hobistav.cz

Kontaktní osoba

Robert Honza - Majitel

Mobil: +420 608 575 433
Další firmy v oboru

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".