• Detail firmy

Robert Falta

Základní popis

Zakázková výroba nábytku z masivu pro restaurace, penziony a hotely. Nabídka postelí, zahradního sezení, skříní, komod a dalších.

Adresa

Nám. 5. května 46/1
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64044327

Výrobky, činnosti

Nábytek

- bytový, hotelový, restaurační

Kontaktní údaje

WWW: www.truhlarstvi-falta.cz

Kontaktní osoba

Robert Falta - Jednatel

Mobil: +420 720 386 882
E-mail: truhlarstvi.falta@seznam.cz
Další firmy v oboru

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.