• Detail firmy

Robert Čopák

Základní popis

Nabídka cateringových služeb pro bankety, rauty, recepce, koktejly, firemní oslavy, nabízíme možnost zapůjčení gastronomického vybavení

Adresa

Mostov 32
350 02 Odrava

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44615281

Výrobky, činnosti

catering

Kontaktní údaje

E-mail: robertcopak@dobrycatering.cz
WWW: www.dobrycatering.cz

Kontaktní osoba

Robert Čopák - Majitel

Mobil: +420 608 515 946

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

Klára Hanžlíková

Nabízíme poctivě ručně vyrobené dorty - slané, sladké i svatební, zákusky, dezerty, chlebíčky, kanapky, obložené mísy čí vánoční cukroví. Zajišťujeme catering pro soukromé i firemní akce, svatby či různé slavnosti.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.