• Detail firmy

Robert Adamčiak

Základní popis

Nabízíme provoz, pronájem, servis a prodej nápojových a prodejních automatů. Bezplatný pronájem espresso kávovarů do restaurací a firem. Zajišťujeme stravovaní a občerstvení ve firmách, institucích a veřejných prostorech. Prodej kávy, čajů, atd.

Adresa

Kostelecká Lhota 37
517 41 Kostelec nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86991493
DIČ:  CZ6911261984

Výrobky, činnosti

Nápojové a prodejní automaty

Nabízíme provoz, pronájem, servis a prodej nápojových a prodejních automatů. Bezplatný pronájem espresso kávovarů do restaurací a firem.

Kontaktní údaje

E-mail: agautomatik@centrum.cz
WWW: www.kafepartner.cz

Kontaktní osoba

Ing. Robert Adamčiak - Majitel

Mobil: +420 731 118 532
Další firmy v oboru

Aleš Roll

Zajišťujeme dodávky nápojových automatů, automatů na kávu a automatů na barelovou vodu.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.