• Detail firmy

Road Corporation spol. s r.o.

Základní popis

Společnost je výhradní distributor fotovoltaických panelů korejské výroby pro solární elektrárny. Přímá komunikace s výrobci solárních panelů.

Adresa

Jana Přibíka 954/17
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25143166
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výhradní distributor fotovoltaických panelů korejské výroby pro solární elektrárny. Přímá komunikace s výrobci solárních panelů. Na trhu působíme již delší dobu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 238 610
E-mail: hyunwoo.lee@roadcorp.cz
E-mail: dwfczech@mbox.vol.cz
WWW: www.roadcorp.cz

Kontaktní osoba

Hyunwoo Lee - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.