• Detail firmy

RNDr. Petr Šubert

Základní popis

Poskytování poradenství a konzultací v oblasti informačních technologií, procesního řízení a vzdělávání. Zakázkový vývoj softwaru.

Adresa

náměstí Antonie Bejdové 1789/3
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70614709

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Poskytování poradenství a konzultací v oblasti informačních technologií, procesního řízení a vzdělávání. Zakázkový vývoj softwaru.

Kontaktní údaje

E-mail: petr@subert.info

Kontaktní osoba

Petr RNDr.Šubrt - Majitel

Mobil: +420 603 288 658
E-mail: petr@subert.info
WWW: www.subert.info
Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.