• Detail firmy

RNDr. Petr Glos

Základní popis

Provádíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin jako jsou plovoucí podlahy, parkety, dřevěné podlahy, koberce, PVC, dále také marmoleum, korek, terasové desky, vlysy. Rekonstruujeme dřevěné podlahy. Provádíme prodej a montáž zárubní a dvěří.

Adresa

Jana Nečase 467/28
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61443522

Výrobky, činnosti

Provádíme prodej a montáž zárubní a dvěří.

Provádíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin jako jsou plovoucí podlahy, parkety, dřevěné podlahy, koberce, PVC, dále také marmoleum.

Kontaktní osoba

Petr RNDr.Glos - Majitel

Mobil: 603 242 036
E-mail: p.glos@email.cz
WWW: www.podlaharstvi-glos.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

IQ floor s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlah a stěrek. Nabízíme podlahy betonové, průmyslové a mnoho dalších. Zajišťujeme podlahářské práce.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.