• Detail firmy

RNDr. Karel Hrdina

Základní popis

Firma zajišťuje: - výrobu a distribuci strukturálního uhlíku (potravinový doplněk) - materiálové poradenství a zkoušení kovů - poskytování informací z databáze zahraničního obchodu v zemích EU, zpracování databází

Adresa

Opavská 112
747 64 Velká Polom

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40301842

Výrobky, činnosti

Zkoušení kovů a materiálové poradeství

zajišťujeme technologické zkoušky kovů včetně metalografického rozboru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 791 128
Mobil: +420 725 737 523
E-mail: k.hrdina@wo.cz
WWW: ingtest.atlasweb.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Karel Hrdina - Majitel

Telefon: +420 603 791 128
E-mail: k.hrdina@wo.cz
Další firmy v oboru

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.