• Detail firmy

RNDr. Karel Hrdina

Základní popis

Firma zajišťuje: - výrobu a distribuci strukturálního uhlíku (potravinový doplněk) - materiálové poradenství a zkoušení kovů - poskytování informací z databáze zahraničního obchodu v zemích EU, zpracování databází

Adresa

Opavská 112
747 64 Velká Polom

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40301842

Výrobky, činnosti

Zkoušení kovů a materiálové poradeství

zajišťujeme technologické zkoušky kovů včetně metalografického rozboru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 737 523
Mobil: +420 603 791 128
E-mail: k.hrdina@wo.cz
WWW: ingtest.atlasweb.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Karel Hrdina - Majitel

Telefon: +420 603 791 128
E-mail: k.hrdina@wo.cz
Další firmy v oboru

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

ARCIMPEX s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej veškerého hutního a svařovacího materiálu. Realizujeme tvarové pálení na CNC stroji a výrobu výpalků z ocelových plechů. Provozujeme velkoobchod s hutním materiálem, vykupujeme železný šrot. Našimi zákazníky jsou společnosti zejména z výrobního, hutního a obchodního odvětví.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.