• Detail firmy

RNDr. Jiří Weinberger, CSc.

Základní popis

Kurzy komunikační,prezentační,manažerské a aktivně relaxační.Řízení projektů a rizik,simulace,optimalizace,interní směrnice.

Adresa

Na Poříčí 12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10139800

Výrobky, činnosti

Kurzy komunikační, prezentační, manažerské.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 872 173
E-mail: timing@timing.cz
WWW: www.timing.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Jiří Weinberger, CSc. - Majitel

Mobil: +420 604 102 815

Michal KOMÁR - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.