• Detail firmy

RNDr. Jaroslav Janošek, Ph.D.

Základní popis

Nabízím profesionální odborné i obecné překlady z a do angličtiny. Provádím korektury odborných článků (především v oblasti přírodních věd a medicíny), překlady a korektury firemních prezentací a webových stránek i jiných textů. Jsem držitelem CPE.

Adresa

Patrice Lumumby 2334/28
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76185231
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady - angličtina.

Kontaktní údaje

E-mail: janosek@correcta.cz
WWW: www.correcta.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Jaroslav Janošek, Ph.D. - Majitel

Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.