• Detail firmy

RNDr. Ivan TOMEK, CSc.

Základní popis

Poskytuji poradenství ve výzkumu trhu a marketingu. Zaměřuji se na spotřební zboží, farmacii, finance, služby a komunikaci. Nabízím školení v oblasti

Adresa

Moravská 1387/45
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14921529

Výrobky, činnosti

Poradenství ve výzkumu trhu a marketingu.

Kontaktní údaje

E-mail: ivan.tomek@mrthink.cz
WWW: www.mrthink.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Ivan TOMEK, CSc. - Majitel

Mobil: +420 602 335 168
Další firmy v oboru

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.