• Detail firmy

RNDr. Drahoslav Dočkal

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodním prodejem dekorovaného skla, porcelánu, keramiky a hodin.

Adresa

Olomoucká 197
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15399133

Výrobky, činnosti

Velkoobchod sklo - porcelán

- i výroba, dekorovaného skla, porcelánu a keramiky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 015 461
Mobil: +420 608 668 855
E-mail: dockal@vea.cz
WWW: vea.cz/

Kontaktní osoba

RNDr. Drahoslav Dočkal - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.