• Detail firmy

RMB trading v.o.s.

Základní popis

Naše společnost se zabývá širokým spektrem služeb a činností v oblasti technické správy budov. Pro firmy a kanceláře zajistíme správu, dozor, údržbu nebo úklid objektů podle jejich konkrétních potřeb. Více informací naleznete na www.rmbtrading.cz.

Adresa

Velký Chlumec 49
267 24 Velký Chlumec

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24166367
DIČ:  CZ24166367
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa nemovitostí

- pro firmy a kanceláře zajistíme správu, dozor nebo úklid objektů podle jejich konkrétních potřeb

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 943 929
Mobil: +420 724 943 928
Fax: +420 311 583 121
E-mail: info@rmbshop.cz
E-mail: info@rmbtrading.cz
E-shop: www.rmbshop.cz

Kontaktní osoba

Michal Sivák - Marketingový ředitel

Petr Sýkora - Obchodní ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.