• Detail firmy

RM-POLITUS s.r.o.

Základní popis

Výrobky značky PROKOTE jsou ideálním řešením pro kompletní péči a ošetření vozu, motocyklu nebo čtyřkolky. Jedná se o výrobky nejvyšší kvality.

Adresa

Akademická 696/3
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02672383
DIČ:  CZ02672383

Výrobky, činnosti

Autodoplňky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 695 096
E-mail: info@prokote.cz
WWW: www.prokote.cz

Kontaktní osoba

Miloš Syrůček - Jednatel

Martina Syrůčková - Jednatel

Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

AUTOSKLO EURO GLASS s.r.o.

Provádíme výměny autoskel u osobních automobilů, autobusů a nákladních automobilů. Nabízíme prodej autoskel a kompletního příslušenství. Zajišťujeme vyřízení pojistných událostí s pojišťovnami.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.