• Detail firmy

RM - KSS, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní stavební servis od architektonické studie až po stavby na klíč dle potřeb a požadavků investora. Vydáváme územní rozhodnutí.

Adresa

Kostelní 366
267 11 Vráž u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24753602

Výrobky, činnosti

Stavební činnosti,vydávání územních rozhodnutí.

Poskytujeme komplexní stavební servis od architektonické studie až po stavby na klíč dle potřeb a požadavků investora. Vydáváme územní rozhodnutí, vodoprávní a stavební povolení. Zajišťujeme organizování výběrových řízení a inženýrskou činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rm-kss.cz
WWW: www.rm-kss.cz

Kontaktní osoba

Richard Müller - Jednatel

Mobil: +420 777 952 944
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.