• Detail firmy

RM Group s.r.o.

Základní popis

Jsme nezávislá aukční a konzultační společnost. Naší specializací jsou e-aukce v oblasti telekomunikací a ICT. Provozujeme aukční portál aukceprofi.cz

Adresa

Geologická 1062/2b
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01893378
DIČ:  CZ01893378
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozujeme on-line aukce v oblasti telekomunikací

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 558 899
E-mail: info@uniaukce.cz
WWW: www.uniaukce.cz

Kontaktní osoba

Radim Brožek - Jednatel

Mobil: +420 602 609 981
E-mail: brozek@rm-group.cz

Martin Hübner - Jednatel

Mobil: +420 606 030 188
E-mail: hubner@rm-group.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.