• Detail firmy

Robert Krejčík

Základní popis

Provádíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Autorizované zastoupení topné techniky VIESSMANN. Provádíme dodávky, montáže a rekonstrukce plynovodů a plynových rozvodů, ústředního vytápění, vodoinstalací a odpadů, kanalizací a klimatizací.

Adresa

Čechova 1266
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73618659

Výrobky, činnosti

Provádíme instalatérské, topenářské a plynařské pr

Provádíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Autorizované zastoupení topné techniky VIESSMANN. Provádíme dodávky, montáže a rekonstrukce ply

Kontaktní údaje

E-mail: robert.krejcik@seznam.cz
WWW: www.rktop.cz

Kontaktní osoba

Robert Krejčík - Jednatel

Mobil: +420 603 936 303
Další firmy v oboru

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.

Rakoplynoservis, s.r.o.

Specializujeme se na plynoistalační práce. Provádíme revize plynu, opravy a revize plynových spotřebičů, servis plynových zařízení. Zajišťujeme prodej plynových kotlů.