• Detail firmy

RK sádrokartony s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavební práce, zřizování půdních vestaveb, montáž sádrokartonu, minerální podhledy a montáž stropních podhledů. Provádíme montáž tepelné izolace, suché stavebnictví a rekonstrukce bytových jader.

Adresa

Tovární 277
330 12 Horní Bříza

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27971937

Výrobky, činnosti

stavební práce

Kontaktní osoba

Radek Končal - Majitel

Mobil: 602 296 162
E-mail: rksadrokartony@seznam.cz
WWW: www.rksadrokartony.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.