• Detail firmy

RK elektro s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektromontáže a realizujeme veškeré slaboproudé rozvody pro klienty z Českých Budějovic. Dodáváme a zajišťujeme montáž zabezpečovacích systémů. Vyrábíme a montujeme posuvné brány a vrata.

Adresa

Trocnovská 110/2
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26061236
DIČ:  CZ26061236
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontáže České Budějovice

Nabízíme elektromontáže v Českých Budějovicích. Zajišťujeme slaboproudé instalace, elektromontáže, automatizace domů, rozvody telefonů a televize.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 726 202
E-mail: info@rkelektro.cz
WWW: www.rkelektro.cz

Kontaktní osoba

Radek Kesl - Jednatel

Mobil: +420 777 160 432
E-mail: radek.kesl@rkelektro.cz

Ing. Vladimír Rošinec - Jednatel

Mobil: +420 777 158 572
E-mail: vladimir.rosinec@rkelektro.cz
Další firmy v oboru

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,