• Detail firmy

RK - autoslužby, s.r.o.

Základní popis

Provádění zemních a výkopových prací jakéhokoliv rozsahu. Provozování autoservisu a pneuservisu. Nabídka odtahové a vyprošťovací služby a zapůjčení náhradního vozidla. Provádění ekologické likvidace automobilů.

Adresa

Revoluční 4/8
274 01 Kvíc

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27226832

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

E-mail: rkautosluzby@rkautosluzby.cz
WWW: www.rkautosluzby.cz

Kontaktní osoba

Petr Růžička - Jednatel

Mobil: +420 777 244 434
Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Radek Zerner

Specializujeme se na poskytování odborných služeb autoservisu a pneuservisu. Zajišťujeme opravy autoskel, klimatizací, ale i měření emisí.