• Detail firmy

RIVER MARINA s.r.o.

Základní popis

Zajišťuje pro své klienty kotvení lodí, výrobu a instalaci nových mol, dále nabízí potápěčské práce, zazimování, transport a kompletní servis a údržbu

Adresa

Kaznějovská 55
190 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24170101

Výrobky, činnosti

Kotvení lodí

Kontaktní údaje

E-mail: info@river-marina.cz
WWW: www.river-marina.cz

Kontaktní osoba

Norman Šubert - Jednatel

Mobil: +420 775 657 559

Miroslav Matyáš - Jednatel

Mobil: +420 777 251 659
Další firmy v oboru

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.