• Detail firmy

Rivella s.r.o.

Základní popis

Mezinárodní kamiónová doprava nákladní a spedice - Autodoprava Rivella s.r.o. Poskytujeme přepravu a služby v těchto oblastech - mezinárodní i vnitrostátní doprava, nákladní doprava, MZ. kamionová doprava a dodávková autodoprava.

Adresa

Česká 319
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24829315
DIČ:  CZ24829315

Výrobky, činnosti

Mezinárodní kamionová doprava Rivella s.r.o.

Rivella s.r.o. Mezinárodní kamiónová doprava nákladní a spedice,poskytujeme přepravu a služby v těchto oblastech - mezinárodní i vnitrostátní doprava.

Kontaktní údaje

E-mail: rivella@contractor.net

Kontaktní osoba

Lukáš Kubaník - Jednatel

Telefon: +420 556 802 878
E-mail: rivella@contractor.net
Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.