• Detail firmy

TOTAL SOLUTIONS s.r.o.

Základní popis

Softwarové řešení pro kapitálové a finanční trhy. Naše řešení pokrývají obchodování na burze a vypořádání, vedení klientských portfolií, výpočty rizik pro risk management, výkaznictví a reporting.

Adresa

Senovážné náměstí 23
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25308378
DIČ:  CZ25308378

Výrobky, činnosti

Risk management

Nabízíme softwarové řešení Light Financial Package 2 (LFP2). Jedná se o analytický nástroj, který simuluje všechny rozhodovací parametry dluhopisů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 211 520
Telefon: +420 220 994 400
Fax: +420 222 101 401
E-mail: info@total-solutions.cz
WWW: www.total-solutions.cz

Kontaktní osoba

Karel Kolář - Jednatel

Další firmy v oboru

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.