• Detail firmy

RIMATEC s.r.o., s.r.o.

Základní popis

Provozujeme prodej a servis strojů na zpracování plechu, profilů a trubek. Nabízíme ohraňovací a vysekávací lisy, tabulové nůžky, laserové a plazmové řezací stroje a jiné produkty firem ERMAKSAN, AKYAPAK, AKBEND, HIDROLIKSAN, ANTIL a ROLLERI.

Adresa

Žitavského 496
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28897072
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozujeme prodej a servis strojů

na zpracování plechu, profilů a trubek. Nabízíme ohraňovací a vysekávací lisy, tabulové nůžky, laserové a plazmové řezací stroje a jiné produkty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 384 240
Fax: +420 296 384 241
E-mail: info@rimatec.cz
WWW: www.rimatec.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Petr Němec - Jednatel

Mobil: +420 725 338 733
Další firmy v oboru

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.