• Detail firmy

RIMADO s.r.o.

Základní popis

Tvorba webových stránek a internetových obchodů. Můžete využít naše další nabízené služby v oblasti vývoje, optimalizace SEO

Adresa

Bílenecké náměstí 6/4
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24795801

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 312 180
E-mail: hotline@adsystem.cz
E-mail: rimado@rimado.cz
WWW: www.adsystem.eu

Kontaktní osoba

Roman Vlach - Jednatel

Marek Vlach - Jednatel

Mobil: +420 728 793 393
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.