• Detail firmy

RIGANTI s.r.o.

Základní popis

Vývoj zakázkového softwaru na platformě Microsoft.NET. Webové, desktopové i mobliní aplikace. Nabídka školení a odborných konzultací v oblasti vývoje aplikací.

Adresa

V Olšinách 2300/75
108 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29264600
DIČ:  CZ29264600
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vývoj software

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 360 625
E-mail: info@riganti.cz
WWW: www.riganti.cz

Kontaktní osoba

Pavel Herceg - Jednatel

Další firmy v oboru

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.