• Detail firmy

RIFF CZ, spol. s r.o.

Základní popis

RIFF CZ spol. s r.o. je vydavatelství bezplatných exkluzivních průvodců v ruském a anglickém jazyce – SPUTNIK TURISTA.Nabídka poradenství při zakládání firem.

Adresa

Senovážné náměstí 1464/6
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25619721
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka poradenství při zakládání firem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 133 444
E-mail: info@sputnikturista.cz

Kontaktní osoba

Nikolay Kovach - Jednatel

Mobil: +420 606 825 157
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.