• Detail firmy

Říční a sluneční lázně Na Úpě, s.r.o.

Základní popis

Říční a sluneční lázně Na Úpě v Jaroměři nabízejí volnočasové a sportovní vyžití. Naše restaurace je vhodná pro pořádání rodinných a firemních akcí.

Adresa

Na Zavadilce 787
551 01 Pražské Předměstí

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01623869
  • Služby

Výrobky, činnosti

Říční a sluneční lázně Na Úpě

Kontaktní údaje

E-mail: info@koupalistenaupe.cz
WWW: www.koupalistenaupe.cz

Kontaktní osoba

Robert Točík - Jednatel

Mobil: +420 774 599 135
E-mail: info@koupalistenaupe.cz
Další firmy v oboru

Patrik Lamka

Nabízíme kompletní sortiment pražírny kávy. Dodáváme kávu Arabica, Robusta a různé kávové směsi. Provozujeme bar No.1 a zabezpečujeme řízené a neřízené degustace rumu. Zajišťujeme prodej indické, kolumbijské, brazilské, peruánské, mexické kávy apod.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Jaroslav Blažek

Zabýváme se výrobou fotoobkladů na zakázku. Nanášíme jakékoliv obrázky či fotky na keramické obklady, sklo a plátno dle předlohy z fotografií dodaných zákazníkem nebo z naší galerie. Jedná se o novinku v úpravě interiérů. Obklady lze aplikovat do koupelen, chodeb, hal, bazénů, restaurací, kanceláří apod. Další naší činností je rozvoz hotových jídel po Kladně a okolí pro firmy i domácnosti.