• Detail firmy

Říčka M transport s.r.o.

Základní popis

Po osobních zkušenostech s hledáním kvalitní staební firmy byla naše činnost rozšířena o nabídku stavebních služeb. Nabízíme dodržení termínů a kvality za rozumné ceny, naším cílem je vyhovět zákazíkovi. Umíme zrekonstruovat dům ale i dům postavit.

Adresa

135
671 02 Šumná

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29221307
DIČ:  CZ 29221307

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: rickamtransport@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Mikeš - Jednatel

Mobil: +420 776 551 900
E-mail: rickamtransport@seznam.cz

Ing. Martin Říčka - Jednatel

Další firmy v oboru

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.