• Detail firmy

Richard Žák

Základní popis

Poskytujeme stálý i jednorázový úklid a správu vnitřních či venkovních prostor. Nabízíme poradenství v oblasti hygieny a čistoty provozu.

Adresa

Zedníkova 176/3
603 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75904918
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklid firem a komerčních prostor

Kontaktní údaje

E-mail: info@erzetservis.cz
WWW: www.erzetservis.cz
Skype: +420549254181

Kontaktní osoba

Richard Žák - Majitel

Mobil: +420 605 247 552

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

Rožek Miroslav - čištění, mytí a úklidy

Specializujeme se na profesionální hloubkové čištění koberců, křesel, židlí, sedacích souprav a dalších čalouněných povrchů extrakční metodou. Čistíme interiéry aut, podlahy, myjeme okna a výlohy a věnujeme se dalším úklidovým činnostem. Své služby nabízíme v Brně a přilehlém okolí.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.