• Detail firmy

Richard Vavřich

Základní popis

Provozujeme autoservis a pneuservis. Zabýváme se prodejem náhradních dílů. Realizujeme dovoz vozů ze zahraničí. Provádíme klempířské práce a chip tuni

Adresa

Hellichova 605
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48933058

Výrobky, činnosti

Autodíly.

Kontaktní údaje

Telefon: www.autosluzby- uce rta .cz
Mobil: +420 728 384 311
E-mail: rvavrich@autosluzby-ucerta.cz

Kontaktní osoba

Richard Vavřich - Jednatel

Telefon: +420 602 968 418

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.